You Me Her Konusu ve You Me Her Tanıtım

Amerika da uydu yayını sağlayan Direct Tv bünyesinde bulunan Audience Network üzerinde yayınlanan You Me Her dizisi hakkında merak edilen bilgileri bulabilirsiniz. You Me Her konusu ve You Me Her Tanıtım ;

You Me Her Dizisi Hakkında Bilgiler

Audience Network üzerinde yayınlanan diziyi Netflix üzerinden de izleyebilirsiniz. Netflix orijinal yapımları arasında yer alan dizinin şuana kadar Netflix üzerinde 2 sezonu bulunuyor.

Netflix üzerinde 2 sezonu yer alan dizinin 3. sezonu şuan yayınlanmakta. 3. sezon Audience Network kanalında yayınlandıktan sonra Netflix üzerinde de yayınlanacak. Dizinin 4. sezonunun olup olmadığı ise henüz netlik kazanmış değil. You Me Her’ün 1. ve 2. sezonu 10 bölümden oluşuyor. 3. sezonu’ da 10 bölüm olacak.

You Me Her Dizisi Tür: İlişki Komedisi

You Me Her Bölüm Süresi: 25-30 Dakika

You Me Her Başrol Oyuncuları: Priscilla Faia – Greg Poehler – Rachel Blanchard

You Me Her IMDb

You Me Her dizisini izlemeyi düşünüyorsanız eğer Netflix üzerinden ; Ücretsiz Netflix üyeliği açmak konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

You Me Her Konusu

30’lu yaşlarının ikinci yarısında olan Emma ve Jack çiftinin ikisininde Izzy’e aşık olmasının ardından, Izzy’ninde ikisine birlikte aşık olmasının ardından yaşanan 3’lü ilişkide meydana gelen traji komik olaylar konu ediniyor.

You Me Her 1. Bölüm Konusu ( Spoiler İçermektedir )

30’lu yaşlarının ikinci devresinde olan ve uzun yıllardır evli ve çocuksuz olan Jack ve Emma, bir çok ailenin yaşadığı müstakil evlerin yer aldığı klasik bir Amerikan banliyö mahallesinde yaşamaktadır. Bir yandan günlük hahayatın stresi altında yaşarken diğer yandan da çevrelerinde ki insanların sorgulayıcı bakışları altında ezilir durumdadırlar. Birbirlerini sevseler de evliliklerinde ki eski heyecanları kalmamış ve monoton bir hal almıştır. Gittikleri evlilik danışmanının ise bu konuda pek bir faydası olmayacaktır. Evliliklerinin monotonluğundan bulunan Jack, erkek kardeşinin verdiği fikir sonrası başka bir kadınla randevu ayarlamaya karar verir. Bu randevu esnasında Izzy ile muhabeti ilerleten Jack ondan çok hoşlanır ve karısını aldatmamak için daha ileriye gitmeden randevuyu sonlandırır. Eve gittiğinde ise bütün durumu karısına anlatıp özür diler. Emma, Jack’e kızsa da çok büyük bir tepki vermez ama bu kızla tanışma isteğinin önüne geçmeyi başaramaz ve ertesi gün bu kızla tanışmak için randevu ayarlar ve ertesi gün randevuya gittiğinde kim olduğunu söylemez ve bu ikili arasında da bir çekim olur. Emma, Izzy’e kim olduğunu söyler ve yanından ayrılır. Izzy faktöründen sonra tekrar eski heyecanı yakalayan Emma ve Jack, ikisi de Izzy’den fena halde hoşlanmıştır. Bundan sonra bu üçlüyü nasıl bir ilişki beklemektedir?

You Me Her Tanıtım Fragmanı