Yakın Zamanda Başlayacak Olan Diziler

Sezon ortasının gelmesine az kaldı. Ocak ayından itibaren televizyon ekranlarında yeni diziler boy gösterecek.

Yakında ekranlara gelecek olan dizilerden bazılarını sizin için derledik. İşte yakın zamanda televizyon ekranlarında başlayacak olan üç dizi;

Yakın Zamanda Başlayacak Olan Diziler Neler ?

1- Halka (TRT 1)

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Halka dizisinin çekimleri devam ediyor. Halka dizisinin çekimlerinden kareler internette yayınlandı. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Halka dizisinin başrollerinde Serkan Çayoğlu ve Hande Erçel yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hazal Subaşı, Kaan Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Burak Sergen, Dilan Telkök, Serhat Midyat, Funda İlhan ve Şehsuvar Aktaş gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Dizinin senaristliğini Aziz Tuna ve Ali Demirel yaparken yönetmenlik koltuğunda ise Volkan Kocatürk oturuyor.

Halka dizisinin konusuna gelince; İki genç ve birbirinden farklı adamın bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfke ile tesadüf saydıkları kaderlerinde olan bir kumpasla savaşırlar. Uzakta kalan ve peşlerini bırakmayan bir geçmişin ardına düşer bu iki genç. Eski hesapların, küçük büyük yalanların hesaplarını sorarlar. Adını bilmedikleri, korkunç yüzünü her geçen gün tanıdıkları Halka ile karşı karşıya gelirler. Halka gün yüzüne henüz çıkmamış bir suç örgütüdür.

2- Kardeş Çocukları (Star Tv)

Gold Film tarafından yapılan ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kardeş Çocukları dizisinin başrollerinde Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Nilay Erdönmez, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Murat Daltaban gibi başarılı isimler yer alıyor.

Mehmet Aslantuğ, Kardeş Çocukları dizisinde tıp dünyasında dikkat çeken bir profesör olan Yıldırım Saner’i canlandırırken, Ayça Bingöl Ümran karakteriyle, Nur Fettahoğlu ise Umay karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacak.

Kardeş Çocukları dizisinin konusu ise; iki kardeş Ümran ve Ümay’ın Yıldırım ile yeniden bir araya gelmesi, aşk, pişmanlık ve büyük sırların ortaya çıkmasına neden olacak. Hayatları ve hayalleri birbirinden farklı olan iki anne Ümay ve Ümran’ın yaşadıkları birbirinden tamamen farklıdır. Ümran ve kızı küçük bir köyle hayat geçirirken, Umay ve kızı ise İstanbul’da yaşayan sosyetik bir hayata sahiptirler. Farklı hayat yaşayan bu iki kardeşin hayatları yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olayların olmasına neden olacak.

3- Vurgun (Fox TV)

Yakın zamanda Fox tv ekranlarında başlayacak olan Vurgun dizisinin çekimlerine başlandı. Dizinin yapımcılığını Gold Yapım yaparken, yönetmenlik koltuğunda ise Altan Dönmez yer alıyor. Vurgun dizisinin senaryosunu ise Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

İstanbul’da çekimleri başlayan Vurgun dizisinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Emre Kınay ve Deniz Çakır yer alıyor.

Vurgun dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Aliye Uzunatağan, Altan Erkekli, İnanç Konukçu, Filiz Ahmet, Berna Koraltürk, Cenk Kangöz ve Mehmet Bozdağan yer alan isimler arasında yer alıyor.

Vurgun dizisinin konusu ise; On yıl sonra komadan uyanan Kemal’in hikayesi anlatılıyor. Kemal karakterini ise Erkan Petekkaya canlandırıyor. Vurgun dizisi yakında Fox Tv ekranlarında.