Ücretsiz Netflix üyeliği açmak

Dünyanın en çok tercih edilen online dizi izleme platformu olan Netflix’in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz Netflix üyeliği hizmetinin detaylarını sizlere buradan paylaşmak istiyoruz. Özellikle Dünyanın en çok izlenen dizilerinin yer aldığı bu platform üzerine üye olarak sizlerde ilk ay ücretsiz izleme fırsatını bulabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımları buradan paylaşmak istiyoruz.

Öncelikle Netflix’e giriş yaparak buradan üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri sırasında sizlerden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi durumda üyeliğinizin kabul edilmeyeceğini belirtmek istiyoruz.

Netflix’e ücretsiz üye olun ücret ödemeyin

Zaten üyelik işlemleri sırasında herhangi bir taahhüt istemeden sizleri Netflix’e üye yapacak olan sistemden dilediğiniz zaman rahatlıkla ayrılma fırsatını bulmuş olacaksınız. Bu yüzden de sisteme üye olurken herhangi bir ön yargı ile yaklaşmamanızı sizlere öneriyorum.

Açmış olduğunuz Netflix üyeliğinin sona ermesine 1 hafta kala Netflix tarafından zaten verilmiş olan mail adresiniz üzerine üyeliğinizin bitmesine yakın bir mail gönderilecektir. Üyelerinin mağdur olmamaları için gerekli özeni gösteren Netflix firmasının bu yaptığı hareket aslında kullanıcıların en çok hoşuna giden hizmetler arasında ilk sırada gelmektedir. Bu yüzden sizlerde Netflix üyeliğini ücretsiz bir şekilde almak istiyorsanız sisteme üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanma şansını bulmuş olacaksınız.

Netflix’in Vodafone ile geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu anlaşmada Vodafone abonelerinin özellikle 3 ay boyunda ücretsiz olan üyelik kampanyası sona ermişti. Ancak yakın zamanda Vodafone üyelerinin yeniden Netflix üzerinden 3 ay boyunda ücretsiz bir şekilde üyelik açma fırsatı olacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Ücretsiz Netflix üyeliği açtıktan sonra 1 aylık ücretsiz deneme üyeliğiniz bittikten sonra yenilemeniz halinde aldığınız Netflix paketine göre sizden ücret alacaktır. Netflix üyeliği ne kadar? konusundan paketler ve fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.