Tyler Posey Yeni Dizisi ile Yeniden Ekranlarda!

Teen Wolf dizisi ile yıldızı parlayan Tyler Posey yeni dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

MTV kanalında 6 sezon yayınlanan Teen Wolf dizisinde başrol olarak yer alan Tyler Posey dizinin ardından farklı televizyon dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı ve filmlerde yer aldı. Jane the Virgin, Scream, Swipe Right, Marvel Rising: Secret Warriors yapımlarında yer aldı.

Tyler Posey, Teen Wolf dizisinde Scott McCall karakterine hayat vermişti. Dizide bir gencin kurt olmasının ardından başına gelenler ve diğer kötü karakterlerle karşı karşıya gelmesini konu ediniyordu.

Tyler Posey Yeni Dizisi Hakkında Bilgiler

Tyler Posey, Starz’ın yeni komedi dizisi Now Apocalypse’nin kadrosuna katıldı. Now Apocalypse dizisinde Gabriel karakterini canlandıracak olan Tyler Posey’in yeni dizisi 2019 yılında ekranlara gelecek.

Kablolu Amerikan kanalı Starz’da yayınlanacak olan Now Apocalypse dizisinin yönetmenliğini Steven Sodebergh yapacak. Ekrana gelecek olan komedi dizisinin ilk 10 bölümlük onayı verildi.

Now Apocalypse’nin oyuncu kadrosunda ayrıca Avan Jogia, Beah Mirchoff, Roxane Mesquida ve Kelli Berglund yer alıyor.

Başka yabancı diziler izlemek isterseniz ücretsiz netflix üyeliği açabilir ve netflix üzerinden yabancı dizi izleyebilirsiniz. Ayrıca henüz Teen Wolf’u hala izlemediyseniz yada tekrar izlemek isterseniz Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Ücretsiz Netflix üyeliği açmak yazımızdan netflix konusunda bilgi edinebilirsiniz.