Take Two Konusu ve Take Two Tanıtım

Amerika’da ABC kanalında geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Take Two dizisi hakkında merak edilenler ve Take Two konusu ve Take Two dizi tanıtımı;

Castle dizisinin yapımcılarından olan Terrie Adda Miller ve Andrew W. Marlowe’nin elinden çıkan Take Two dizisi yaz aylarında ABC’de yayınlanmaya başladı.

Take Two dizisinin şimdiye kadar 5 bölümü yayınlandı. Take Two dizisinin 1. sezonu 13 bölümden oluşacak. Dizinin bölüm reytingleri 0.5 ve 0.4 arasında değişip duruyor. Bu reytinglerle ABC 2. sezon onayı verecek gibi duruyor.

Take Two Konusu

Rachel Bilson’ın canlandırdığı Sam Swift popüler bir polis dizisinin eski yıldızıdır. Şimdilerde ise rehabilitasyondan çıkmış yeniden bir çıkış yakalamaya hazırlanmaktadır. Kendisine gelen özel dedektif rolünü alabilmek için bir süreliğine özel dedektif Eddie’nin yanında çalışması gerekmektedir. Rolünün hakkını daha iyi verebilmek adına. Avukatının sayesinde Eddie’nin yanında işe girer. Bunca zaman rolma yapma yeteneği ve polisiye dizide öğrendikleri sayesinde dedektiflik işine kolayca adapte olmuştur. Kendisini ilk dedektiflik davasında kanıtlar. Sam’in ünü her tarafa yayılır. Eddie’nin dedektiflik bürosuna gelen her müşteri telefonu ise Sam ile birlikte ikili olmaları kaydıyla iş teklifi yapmaya başlar. Bundan sonra Sam gerçek hayatında da özel dedektif olarak çalışmaya başlamıştır.

Take Two Karakterler ve Take Two Oyuncular

Take Two Oyuncular
Take Two Oyuncular

Sam Swift ( Rachel Bilson )

200 bölüm boyunca en çok izlenen bir polisiye dizide rol alan ve ardından rol aldığı dizinin bir anda iptal olması, ardından nişanlısının onu terk etmesiyle bunalıma giren Sam rehabilitasyona gitmiş. Şimdi ise hayatında yeni bir sayfa açmaya hazırlanırk. Popüler ve herkes tarafında sevilen Sam Swift yaşadığı kötü olaylar karşısında eğlenceli, pozitif ve güler yüzlü bir insandır. Oynadığı polisiye dizisinde ki tecrübeleri sayesinde dedektiflikte yeni bir çığır açar.

Eddie Valetik (Eddie Cibrian)

Başarılı bir polis olan Eddie’nin başına gelen talihsiz olay sonucunda mesleğini bırakmış ve kendisine dedektiflik bürosu açmıştır. Küçük çaplı davalara bakmaktadır. Sam’i kabul etmesinin nedenleri arasında eski sevgilisine olan iyilik borcu yatmaktadır. Sam ile kısa zamanda iyi bir ikili olurlar ve Sam beklemediği kadar yetenekli çıkar.

Roberto Vasquez (Xavier de Guzman)

Eddie’nin dedektiflik bürosunda çalışan Roberto teknik konularda Eddie’ye yardımcı olmaktadır.

Christine Rollins (Aliyah O’Brien)

LAPD’de dedektiftir. Eddie ve Sam’in baktığı olayların polis kanadını yürütmektedir.

Monica (Alice Lee)

Sam Swift’in asistanıdır. Monica’da davalarda Sam’e yardımcı olacaktır.

Take Two Hakkında Bilgiler
Take Two Hakkında Bilgiler

Take Two Hakkında Bilgiler

Rachel Bilson ve Eddie Cibrian’ın başrollerinde olduğu dizi Polisiye yönü ağır bassa da komedi ayağıda güçlü bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. The O.C ve Hart of Dixie dizisinden Rachel Bilson’u seyredenler ve sevenler için Rachel Bilson için izlenebilecek diziler arasında yer alabilir. Take Two’nın IMDb puanı ise 6.9, Take Two IMDb sayfasına ziyaret ederek diziyi sizde oylayabilirsiniz. Take Two konusu itibariyle farklı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Film yıldızı ve dedektif’in ortak dedektiflik maceraları izlemek isteyenler için ideal bir dizi.

Take Two Tanıtım Fragmanı

Farklı diziler izlemek istiyorsanız ilişki komedisi üzerine You Me Her Konusu ve You Me Her Tanıtım başlığımızdan You Me Her dizisi hakkında da bilgi edinebilirsiniz.