StartUp Tanıtım ve StartUp Konusu Oyuncuları

Netflix tarzından bir şirket olan Crackle’da yayınlanan StartUp dizisini bünyesinde yayınlıyor. Dram, suç ve gerilim türünde olan StartUp tanıtım ve startup konusu oyuncuları hakkında detaylı bilgiler;

StartUp Dizisi Yönetmenleri: Luis Prieto ve Ben Ketai

Yayınlandığı Platform: Crackle

StartUp Senaristleri: Josh Corbin, Ben Ketai ve Sharon Lennon

Tür: Dram, Gerilim, Suç

Sezon Sayısı : Şimdilik 3 sezon yayınlandı. 4. Sezon onayı da aldı.

StartUp Oyuncu Kadrosu : Adam Brody, Carl Weintraub, Otmara Marrero, Martin Freeman, Kristen Ariza, Fredrick Bam Scott, Addison Timlin ve Edi Gathegi

StartUp Tanıtım ve StartUp Konusu

Yıllarca Andy Talman’ın peşinde koşan Phil Rask mali suçlar üzerinde uzmanlaşmış ve emekliliğine az kalmış bir FBI ajanıdır. Andy Talman’ın kirli para aklama konusunda yakalamaya çalışan Phil’in son seferinde fikri değişir ve onu içeri atmaktan ziyade para koparıp emekliliğinin keyfini çıkarmak istemektedir. Bunun içinde Andy’i yakaladığında elindeki paranın yarısını ister. Andy’nin ise elindeki parayı vermeye hiç niyeti yoktur. Eğer verirse kötü adamların peşine düşeceklerini bilir. O da kurtuluş yolu olarak oğlu Nick’i görmektedir. Nick karakterini The Oc dizisinden tanıdığımız Adam Brody canlandırıyor. The Oc dizisinden Rachel Bilson’un yer aldığı Take Two dizisini de merak ediyorsanız ; Take Two Konusu ve Oyuncu Kadrosu başlığımıza alalım sizi.

Oğlu Nick ise bu işlerden uzak bir firmada çalışan finansördür. Babası ile araları bozuktur. Babasıyla son görüşmesinde ise babası ondan elindeki parayı başka bir kaynağa yollamasını ister. Nick ise sevgilisi ile oldukça lüks bir hayat yaşamaktadır. Şirkette çok iyi bir pozisyonda işi vardır. Bunları babasının kirli işleri için riske atmak istemez.

Izzy üniversiteden ayrılan kodlama konusunda üstün yeteneklere sahip Bitcoin tarzı bir sanal para üzerinde çalışmaktadır. GenCoin beta sürümünü tamamladıktan sonra Nick’in firmasına tanıtım için gitmiştir. Yaptığı tanıtımdan sonra Nick dışında kimseden beklediği desteği göremez. O sırada Nick’in aklına bir plan gelir ve babasının vermek istediği parayı Izzy’nin yeni programı GenCoin’de kullanacaklardır.

Andy’nin kirli parasında Haitili çetenin de payı vardır. Ronald Dacey’de bu Haiti çetesinin ikinci adamı konumundadır. Andy’nin peşine düşen Ronald onu bulamayınca Nick’in peşine düşer.

Ronald’ın Nick’i bulmasıyla birlikte Nick, Izzy ve Ronald’ın artık tek bir amacı vardır GenCoin’i hayata geçirmek.