Servet Dizisi Bitti mi?

Show Tv ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başlayan Servet dizisi bitti mi? Show TV’de Perşembe akşamları ekranlara gelen Servet dizisi bu hafta 4. bölümüyle ekranlara gelecek.

Servet dizisinin başrollerinde Yusuf Çim, Ali Sürmeli, Bahar Şahin yer alırken oyuncu kadrosunda ise Arsen Gürzap, Kanbolat Görkem Arslan, Tülay Günal, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Bora Cengiz, Miray Akay gibi başarılı isimler yer alıyor.

Servet Dizisi Bitti mi? Servet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak ?

Ortaks Yapım tarafından hazırlanan Servet dizisinin yapımcılığını Müge Turalı Pak, Mehmetcan Yüksel ve Melda Perahya Yalçın’ın yaptığı dizinin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh, senaristliğini ise Murat Boyacıoğlu’nun kaleme aldığı Servet dizisi bu hafta ekrana gelecek olan 4. bölümüyle final yapacak. Servet dizisinin 4. bölümü 3 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelerek final yaparak ekran yolculuğuna son verecek.

Yusuf Çim’in Can Yiğit karakteriyle seyirci karşısına çıktığı, Bahar Şahin’in de Ferah karakterini canlandırdığı dizide izlenme oranlarının düşük olması nedeniyle dizi 4. bölümüyle finali ekranlarda olacak. Servet 4. bölüm final fragmanı yayınlandı.

Servet dizisinde çalan şarkıları merak ediyorsanız Servet Dizisinde Çalan Şarkılar başlığımızdan dizi müziklerine ulaşabilirsiniz.

Servet Dizisi Final Fragmanı