Özge Gürel Sevgilisi Kim?

Yer aldığı Kiraz Mevsimi dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Özge Gürel sevgilisi kim merak edenler için yazının devamında bu soruya yanıt bulabilirler.

Özge Gürel Sevgilisi Yakışıklı Oyuncu Kim?

Medcezir dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ardından da Kiraz Mevsimi dizisinde başrol olarak yer alan Özge Gürel yine aynı dizide ki partneri olan Serkan Çayoğlu ile birlikte. Kiraz Mevsimi dizisinde ki rol arkadaşı ile birbirine çok yakıştırılan Özge Gürel’in Serkan Çayoğlu ile sevgili olmasına en çok dizinin hayranları sevindi.

Özge Gürel, Kiraz Mevsimi dizisinden sonra Yıldızların Altında ve Dolunay dizilerinde başrol olarak yer aldı. Yıldızların Altında dizisi beklenen ilgiyi görmedi. Dizi 4. bölümde ekranlara son verdi. Dolunay dizisinde ise Can Yaman ile başrolleri paylaşan Özge Gürel’in Dolunay dizisi 26 bölüm ekranlara geldi. Dizi sadece Türkiye’de değil aynı zamanda İtalya’da da büyük bir hayran kitlesi tarafından izlendi.

Özge Gürel Kimdir ? Özge Gürel Kaç Yaşında ?

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir çok dizide yer alan oyuncunun ilk başrol deneyimi Kiraz Mevsimi dizisiyle oldu. En son Dolunay dizisiyle ekranlara gelen Özge Gürel son olarak şu sıralar ekranlara gelen mini dizi Börü’de konuk olarak yer aldı. Sevgilisi Serkan Çayoğlu ile Börü’de tekrar kamera karşısına geçen Özge Gürel’in sevgilisi ile bir sinema filminde yer alma projesi bu sıralar magazin gündeminde dolaşan haberler arasında yer alıyor.