Netflix üyeliği ne kadar?

Binlerce yabancı dizinin yer aldığı dizi izleme platformu olan Netflix üzerinden izlemek istediğiniz diziler için belli bir ücret karşılığında Netflix üyeliği alabilirsiniz. Netflix üyeliği ne kadar olduğu konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Dünya’nın en çok izlenen dizileri Narcos, La Casa Del Papel, The 100, Sense8 ve daha birçok dizinin online olarak yer aldığı Netflix platformuna üye olmak için 3 farklı fiyatlandırmanın bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Netflix Üyelik Paketleri ve Netflix Üyeliği Ne Kadar?

Netflix’e üye olacak olan kişilere platformun ilk 1 ay ücretsiz bir kullanım sunduğunu öncelikle belirtmek istiyoruz. Herhangi bir taahhüt veya benzeri şart koşmadan kullanıcılarına 1 ay boyunca ücretsiz dizi izleme fırsatını sunan Netflix üzerinden dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma fırsatını bulabilirsiniz.

Netflix temel paket fiyatı

Netflix’e üye olacak olan kişilerin öncelikli olarak en çok tercih ettiği paketler arasında yer alan Temel paket uygulaması içerisinde üye olmak isteyenlerin ödeyecekleri tutarın 15.99 TL olduğunu belirtmek istiyoruz.  Ancak bu paket içerisinde kullanım olarak sizlere HD kullanma özelliği ve Ultra HD kullanma özelliği sunulmamaktadır. Bu yüzdende de HD izlemek için Temel paket almanızı sizlere önermiyoruz. Ancak HD bir Televizyonunuz yoksa bu paketin tam da size göre bir paket olduğunu belirtmek istiyoruz. Temel paket içerisinde alacağınız bu paket kapsamında sadece 1 kullanıcının bu hizmetten faydalanma şansı bulunmaktadır. Yani birden fazla kişi aynı anda Netflix üzerinden dizi izleme fırsatını bulamamaktadır.

Netflix Standart paket fiyatı

HD ve Ultra HD özelliği bulunan bu paket içeriğinin fiyat olarak aylık ödemesi gereken tutar 27.99 TL’dir. Aynı anda birden fazla kişinin kullanma şansının bulunduğu Netflix Standart paket içeriğinde en fazla iki kişi aynı anda dizi izleme şansını bulmuş olacaktır. İlk ay ücretsiz olan bu paket içeriğinde herhangi bir ücret ödemeden üyelikten ayrılabilirsiniz.

Netflix Özel paket fiyatı

En dolu paket programları içerisinde yer alan Netflix üyeliğinde fiyatlandırma olarak 39.99 TL ödemeniz gerekmektedir. HD ve Ultra HD özelliklerinde yer aldığı bu program içerisinde birden fazla 4 kullanıcı aynı anda bu programı kullanma fırsatını bulmaktadır.