Netflix üyeliği nasıl iptal edilir?

Son zamanların en çok tercih edilen dizi ve film izleme platformu Netflix üyeliği nasıl iptal edilir ? Yabancı dizileri izlemek isteyenlerin tercih ettiği Netflix üzerinden yapmış olduğunuz üyelik işlemlerini iptal ettirmek istediğiniz zaman izlemeniz gereken yolları bu makalemizde ele almak istiyoruz. Son zamanlarda en çok tercih edilen dizi izleme platformları arasında yer alan Netflix üyeliğini iptal ettirmek için şu yolları izleyebilirsiniz.

Netflix üyeliği nasıl iptal edilir?

  • Öncelikli olarak Netflix üzerinden üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Netflix üzerinden üye girişini yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan hesaplar bölümünden size özel olarak hazırlanan menü içerisine girmeniz gerekmektedir.
  • Burada yer alan hesap bölümü içerisinde üyeliği iptal et butonuna tıklayarak buradan üyeliğinizi kalıcı olarak iptal etme fırsatını bulacaksınız.
  • Netflix üyesi olan kişilerin başlangıçta herhangi bir taahhüt vermeden üye oldukları bu platform üzerinde üyelik işlemi son derece basittir. Bu yüzden de üyelik iptal ettirme sırasında Netflix’in sizlere herhangi bir zorluk çıkartma durumu bulunmamaktadır.
  • Netflix üyeliğinizin ödemelerini faturalandırma veya diğer yöntemler ile yapıyorsanız bu durum karşısında yapmanız gereken hesap bölümü içerisinde yer alan sekmelerden bu faturalandırma sistemini de iptal ettirmek olacaktır.

Netflix üyeliği ile ilgili yaşadığınız sorunları Netflix Türkiye sayfası üzerinden iptal ettirmek istediğiniz zaman şirketin müşteri temsilcileri veya şirketin mail adresi yoluyla şikâyetlerinizi dile getirmeniz durumunda sizlere en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Netflix üyeliğini iptal ettirmek için Hesap bölümünden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Netflix üyelik ücretleri için ise Netflix üyeliği ne kadar? yazımızdan üyelik ücretlerini görebilirsiniz.