Netflix kredi kartı iptali nasıl yapılır?

Online dizi izleme platformu olan Netflix üzerinden açmış olduğunuz üyeliğinizi sona erdirmek isteyen kullanıcıların Netflix kredi kartı iptali nasıl yapılır diye merak ettiği soruyu bu yazımızda ele almak istiyoruz. son zamanların en çok tercih edilen dizi uygulamaları arasında yer alan Netflix üzerinden tanımlamış olduğunuz kredi kartını iptal etmek için şu yolları izlemeniz gerekmektedir.

Netflix kredi kartı iptali nasıl yapılır?

  • Netflix üzerinden açmış olduğunuz hesabınıza tanımladığını kredi kartının iptali için öncelikli olarak “Hesap” menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Buraya giriş yaptıktan hemen sonra “ Hesabım” menüsü altında bulunan “Üyelik ve Ödemeler “ bölümü içerisinde yer alan “Üyeliğimi İptal et “ menüsüne giriş yaparak burada bulunan kredi kartı numaranızı silmeni gerekmektedir. Ancak bu menü içerisinde bunu yaparsanız kullanmakta olduğunuz Netflix üyeliği de tamamen sona ermiş olacaktır.
  • Netflix üzerinden açmış olduğunuz üyeliğinizde kredi kartı yerine başka bir kart tanımlamak istiyorsanız bu sefer “ Ödemeler “ bölümü içerisinden giriş yaparak buradan ödeme yönteminizi değiştirme fırsatını bulacaksınız. Bunun içinde “ödemeler” bölümü üzerinden bu işlemlerinizi yapmanızı sizlere öneriyoruz.

Hesap ve Ödemeler menüsü içerisinde ödemeleriniz hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri, tarife üzerinden yapmak istediğiniz değişiklikleri ve ödediğiniz veya ödemediğiniz faturaların güncel bütün listelerini görme şansını bulmuş olacaksınız. İşte Netflix kredi kartı iptali hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz makalemizin detayları. Netflix hakkında diğer sorularınız için yorum kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Netflix üyeliği nasıl iptal edilir?başlığında üyeliği iptal etme konusunda detaylara ulaşabilirsiniz.