Muhteşem İkili Konusu ve Oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Muhteşem İkili konusu ve Muhteşem İkili oyuncuları konusunda merak edenleri böyle alalım.

Kanal D’de ekranlara gelecek olan dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda sadece erkek başrol oyuncuları yer alıyor. Yeni çıkacak olan fragmanda dizinin kadın başrollerinin de yer alması bekleniyor. 

Muhteşem İkili dizisinin yapım şirketi TMC, yapımcılığını ise Erol Avcı yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme alırken dizinin yönetmenlik koltuğunda Çağatay Tosun oturuyor.

Muhteşem İkili Oyuncuları

Kanal D ekranlarında yayınlan Muhteşem İkili dizisinin erkek başrollerinde Kerem Bursin ve İbrahim Çelikkol yer alırken kadın başrol oyuncuları da Özge Gürel ve Öykü Karayel yer alıyor. 

Özge Gürel – İbrahim Çelikkol – Kerem Bursin – Öykü Karayel

Kerem Bursin ve Özge Gürel’in canlandırdıkları karakterler kardeş. İbrahim Çelikkol ve Özge Gürel dizide partner olurken, Kerem Bursin ve Öykü Karayel’de partner olacak. 

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda kötü karakter olarak da Eren Hacısalihoğlu yer alacak. Dizinin diğer oyuncu kadrosu kesinleştikçe burada bulabilirsiniz.

Muhteşem İkili Oyuncuları
Muhteşem İkili Oyuncuları

Muhteşem İkili Konusu

Muhteşem İkili dizisinde birbirinden tamamen zıt karakterlere sahip iki başarılı komiserin hayat hikayesi ve birlikte çalışmaya başladıktan sonra başlarına gelecek olaylar anlatılacak.

İbrahim Çelikkol “Barca”, Kerem Bursin ise “MKC” isimli komiseri canlandıracağı dizide İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Mert Barca Asya yakasının en başarılı polisidir ve eşi Seren’i kaybetmiştir. Salaş bir evde yaşayan gözü kara ve sert bir polistir.

Muhteşem İkili Konusu
Muhteşem İkili Konusu

Barca’nın en büyük rakibi ise Kerem Bursin’in canlandırdığı “MKC” ise Amerika’da yaşamış, lüks bir evde yaşayan, pahalı arabası, kendine bakan ve esprili bir komiserdir. Eski eşi Yağmur’dan Mehmet Kaan adında 7 yaşında bir oğlu ve Karaköyde kafe işleten Nilüfer adında da bir kız kardeşi vardır. Nilüfer karakterini Özge Gürel canlandıracak. MKC’nın eski eşi ise Öykü Karayel canlandıracak.

Muhteşem İkili dizisinde başrol olarak yer alacak olan Özge Gürel’in sevgilisi kim diye merak ediyorsanız sizi böyle alalım; Özge Gürel Sevgilisi Kim?

Muhteşem İkili dizisi Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanacak. 

Muhteşem İkili Tanıtım Fragmanı