Meleklerin Aşkı Konusu ve Dizi Oyuncuları

Meleklerin Aşkı dizisi yakın zamanda Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Meleklerin Aşkı konusu ve Meleklerin Aşkı dizi oyuncuları hakkında bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Süreç Film’im yapımcılığını üstlendiği Meleklerin Aşkı dizisinin yönetmenlik koltuğunda Ersoy Güler otururken, dizinin senaryosunu da yine Ersoy Güler kaleme alıyor. Aşk dolu bir hikaye ile romantik komedinin inceliklerinin birleştiği bir dizi olan Meleklerin Aşkı yaz aylarında Show TV ekranlarında olacak.

Meleklerin Aşkı Dizi Oyuncuları

Meleklerin Aşkı dizisinin oyuncu kadrosunda ise Berkay Hardal, Oya Başar, Gülper Özdemir, Didem Balçın, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Toygan Avanoğlu, Rümeysa Arslan, Ebrar Alya Demirbilek, Özlem Mahmutoğlu, Deniz Kaynak ve Arda Adil Görgen ve bir çok başarılı isim daha yer alıyor.

Meleklerin Aşkı Konusu

Büyük kız ve damanına kızarak huzur evine yerleşen Rukiye (Oya Başar), Yağmur’u (Berkay Hardal) öz oğlu gibi sevmektedir. Melek (Gülper Özdemir) ve Yağmur’u evlendirebilmek için bin bir türlü planlar yapar. Ama kaderin cilvesi Rukiye’nin işini kolaylaştıracaktır. Çünkü Yağmur, huzur evinde adeta bir melek gibi yetişen Melek’e daha ilk görüşte aşık olmuştur bile.

Meleklerin Aşkı dizisinin tanıtım fragmanı sosyal medyada büyük bir ilgi gördü. Dizinin tanıtım fragmanı kısa sürede 1 milyona yakın izlenme sayısına ulaştı. Dizinin afişi ve fragmanı;

Türk Televizyonlarında Efsane Olmuş Dizi Aşkları

Meleklerin Aşkı Fragman

Meleklerin Aşkı Afişi

Meleklerin Aşkı Afiş
Meleklerin Aşkı Afiş

 

Meleklerin Aşkı Konusu ve Dizi Oyuncuları
Meleklerin Aşkı Konusu ve Dizi Oyuncuları