La Casa De Las Flores Konusu ve Tanıtımı

Netflix’in geçtiğimiz aylarda ilk sezonunu yayınladığı La Casa De Las Flores konusu ve La Casa De Las Flores tanıtımını yazının devamında detaylı olarak ele alacağız.

Netflix bir çok ülkede yatırımlarına devam ediyor. Meksika pazarında ki üçüncü projesi olan La Casa De Las Flores dizisi komedi – drama alanında ilk sezonu 10 Ağustos 2018’de Netflix’de yayınlandı. La Casa De Las Flores’in 1. sezonu 13 bölümden oluşuyor ve her bölümü ortalama 30 dakika civarında.

La Casa De Las Flores adından da anlaşılacağı üzere İspanyolca bir dizi. Hatta bir çok kişi La Casa De Papel’in devamı mı yoksa aynı proje mi diye isimden de karıştırdığı oluyor. The House of Flowers adıyla da internette kolayca bulabileceğiniz dizi İspanyolca ve özellikle pembe dizi tarzında dizi sevenler için çok iyi bir yapım. 

La Casa De Las Flores Konusu

Meksika’da De La Mora ailesi tanınmış önde gelen ailerinden biridir. Ailenin reisi olan Ernesto’nun doğum günü büyük bir parti ile kutlanırken, Ernesto’nun sevgilisi bu büyük günde Ernesto için daha karanlık büyük planları vardır.  De La Mora ailesi tarafından işletilen La Casa De Las Flores çiçekçisi uzun yıllar boyunca De La Mora ailesi tarafından işletilmiş ve tanınan bir çiçek evidir. Ernesto karısı ve sevgilisini idare ederek karısından habersiz sevgilisi ile de hayat sürmektedir. 

La Casa De Las Flores çiçekçisinin de 50. yıl partisine az kalmıştır. Ernesto’nun doğum gününde olanlar ve ardından olacaklar De La Mora ailesinin başına gelmeyecek iş bırakmayacaktır. Aile üyelerinin hepsinin sırları dışarıya bir bir çıkacak. 

La Casa De Las Flores konusu bakımından biran önce diğer bölüme geçmek istediğiniz izlerken eğlendiren bir pembe dizi niteliğinde. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuların oyunculukları son derece iyi. Dizide yer alan karakterlerin hepsinin kendine has sırları ve karakterleri onları sevmenize neden olacak. 

La Casa De Las Flores Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular; Veronica Castro, Aislinn Derbez, Cecilia Suarez, Arturo Rios, Paco Leon, Sheryl Rubio, Dario Yazbek Bernal, Sawandi Wilson, Sofia Sisniega, Juan Pablo Medina, Lucas Velazquez, Claudette Maille yer alan oyuncular arasında. 

Aislinn Derbez, Veronica Castro,  Cecilia Suarez
Aislinn Derbez, Veronica Castro, Cecilia Suarez

La Casa De Las Flores Tanıtım

La Casa De Las Flores’in 13 bölümden oluşan 1. sezonun her bölümü bir çiçek isminde ve çiçeklerin manaları ile birlikte verilmiş. Mesela 1. bölümün adı Nergis (Yalanın Simgesi), 2. bölümün adı Kasımpatı (Acının Simgesi), gibi bölümler böyle isimlendirilmiş. 

La Casa De Las Flores dizisinde Cecilia Suarez’in canlandırdığı Paulina karakteri diziyi izleyen bir çok kişinin favori karakteri olmuş durumda. Paulina’nın kendine has konuşma tarzı ve her olayın içinde olması karakteri sevilen bir karakter olmasına yetiyor bile. 

La Casa De Las Flores Tanıtım Fragmanı

La Casa De Las Flores’i Netflix üyeliğiniz varsa eğer Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. La Casa De Las Flores sayfasına ulaşmak için buraya alalım sizi;  La Casa De Las Flores Netflix 

Eğer Netflix üyeliğiniz yoksa ve ücretsiz bir şekilde ilk ay kullanmak isterseniz Ücretsiz Netflix üyeliği açmak yazımızdan da detaylara ulaşabilirsiniz.

La Casa De Las Flores; Aislinn Derbez, Veronica Castro
La Casa De Las Flores Konusu
La Casa De Las Flores Konusu