Ian Somerhalder Yeni Dizisi İle Ekranlara Dönüyor

The Vampire Diaries’in efsane olan karakterlerinden Damon Salvatore karakteri ile gönüllerde taht kuran Ian Somerhalder yeni dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. 7 sezon boyunca ekranlara gelen The Vampire Diaries dizisinde canlandırdığı Damon karakteriyle bir çok ödül kazanan Ian Somerhalder yeni dizisi ile verdiği aradan sonra tekrar ekranlarda olacak.

Ian Somerhalder Yeni Dizisi V-Wars Hakkında Detaylar

Ian Somerhalder’ın yeni dizisi Netflix’te yayınlanacak 10 bölümlük bir dizi olacak. Jonathan Maberry tarafından yazılan ve IDW Publishing tarafından yayınlanan kitap V-Wars serisinden senaryosu uyarlanacak olan dizinin adı da V-Wars olacak. 2012 yılında ilk kitap serisi 4 kitaptan oluşuyor.

Tekrar bir vampir dizisi ile ekranlara gelecek olan Ian Somerhalder’un yeni dizisinde nasıl bir karakteri canlandıracağı konusunda bazı bilgiler var.

Ian Somerhalder’in canlandıracağı karakterin ismi Dr. Luther Swann, Luther’in en iyi arkadaşı olan Michael Fayne’nin esrarengiz bir hastalık sonrasında diğer insanlarla beslenen bir katil avcıya dönüşmesi ile korku dünyasına giren Luther’in dünyasını anlatacak dizi. Hastalığın daha fazla insana yayılmaması ve diğer insanların dönüşmemesi için normal insanlar ve vampirler karşı karşıya kamplara ayrılmıştır. Dr Swann neler olduğunu anlamak ve arkadaşı Michael’ı kurtarmak için zamanla yarışırken arkadaşı Michael’de vampirlerin güçlü lideri olarak yükselmektedir.

Ian Somerhalder’ı bu sefer bir vampir dizisinde insan olarak izleyeceğiz. William Laurin ve Glenn Davis V-Wars dizisinin yapımcılığını yaparken, dizinin pilot bölümünün yönetmenliğinide Brad Turner yapacak.

V-Wars dizisinin çekimlerine ilerleyen zamanlarda başlanılacak ve dizi Netflix’de yayınlanacak. Netflix orijinal dizisi olarak yayınlanacak 2. sezonu olup olmayacağı ise dizinin ilgi görüp görmemesine göre olacak. Dizi pek reyting kaygısı olmayacak olsa da dizinin Netflix içinde ilgi görmesi 2. sezon olmasının kriteri olacak.

Netflix üyeliği açmak konusunda eğer fikriniz yoksa ve üyelik ücretleri konusunda merak ediyorsanız Netflix üyeliği ne kadar? başlıklı yazımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.