Hakan Muhafız 3. ve 4. Sezon Onayı Aldı

İlk Netflix Türk orijinal yapımı olan Hakan Muhafız’ın 3. ve 4. sezon onaylarını aldığını Netflix sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Hakan Muhafız’in ilk sezonu 14 Aralık 2018’de 190’dan fazla ülkede yayınlandı. Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusor, Hazar Ergüçlü ve Ayça Aşin Turan’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur yer alıyor.

Hakan Muhafız’da Hakan İstanbul’u korumaya devam edecek. Hakan Muhafız’ın ikinci sezonunda oyuncu kadrosuna Saygın Soysal, Engin Öztürk ve Boran Kuzum dahil olacak. Bu üçlünün dizideki ölümsüzlere hayat vereceği düşünülüyor. Fantastik drama türünde yer alan Hakan Muhafız hem ülkemizde hem de dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı kısa sürede başardı. 3. ve 4. sezon onayının ardından dizinin yeni sezon çekimleri önümüzdeki aylarda başlayacak. Hakan Muhafız’ın yeni sezonlarının ise 2020 yılında yayına girmesi bekleniyor.

Netflix’in Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcı Kelly Luegenbiehl diziye gelen dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkiler için heyecanlı olduklarını, yetenekli oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olacakları için heyecanlı olduklarını bildirdi. Türk dizilerinde içinde barındırılan aşk, komedi, macera ve aksiyon ögelerinin yanı sıra fantastik ögeler de içeren dizi İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan Muhafız sayesinde tüm dünyada ki izleyicilerimizin Türk yapımların başarısına bir kez daha şahit olduklarını söyledi.

Eğer hala sizde Hakan Muhafız’ın 1. sezonunu izlemediyseniz Netflix üzerinden dizinin yayınlanan 1. sezonunu izleyebilirsiniz. Bizden demesi 1 günde 1 sezonu bitirmeyin. Sonra yeni bölümlerinin gelmesini çok beklersiniz.