Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı Sevgili mi?

No:309 dizisinde canlandırdığı Onur Sarıhan karakteri ile büyük bir beğeni toplayan Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı sevgili mi?  ATV’de ekranlara gelen Aşk ve Mavi dizisinde yer alan Burcu Kıratlı’nın sevgili olduğu magazin kulislerinde konuşuluyor.

No:309 dizisinden sonra adı bir dönem dizide ki partneri Demet Özdemir ile anılan Furkan Palalı’nın şimdilerde adı Burcu Kıratlı ile anılıyor. Demet Özdemir haberinin asılsız çıkmasının ardından Burcu Kıratlı ile olan aşk dedikoduları gelen görseller ve videolarla doğrulandı.

Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı Sevgili mi? İşte Görüntüler

İkilinin aynı mekanlardan ayrı ayrı çıktığı ve bir hayran ile aynı zamanda çekildiği fotoğraflar ve internet üzerinden ikilinin bir mekan çıkışında el ele görüntüleriyle kanıtlandı. Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı’nın el ele olan görüntülerinden sonra ikilinin aşkı kanıtlandı.

Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı
Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı

 

Bir diğer görüntü de ise ikilinin aynı fanı ile birlikte aynı yerde birlikte poz vermeleri oldu. İkilinin birlikte çekildikleri fan aşklarını yakaya veren bir başka detaydı.

Furkan Palalı Burcu Kıratlı
Furkan Palalı Burcu Kıratlı

Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı’nın yer aldığı bir diğer fotoğraf karesi ise ikilinin el ele olan görüntüleri ortaya çıkmadan önce aynı mekandan ayrı ayrı olarak çıktıkları bu karede yer alıyor.

Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı Sevgili mi
Furkan Palalı ve Burcu Kıratlı Sevgili mi

Burcu Kıratlı’nın rol aldığı Aşk ve Mavi dizisi şu sıralar sezon finalinde, Mavi karakterini canlandırdığı dizide yeni sezonda tekrar televizyon ekranlarında olacak. Furkan Palalı’nın ise en son ekrana gelen dizisi düşük reyting nedeniyle ekranlara son vermişti. Furkan Palalı’nın yeni sezonda yeni bir yapımla ekranlara gelmesi bekleniyor.

Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Erkek Oyuncu Kim?