Erkenci Kuş 23. Bölümde Neler Olacak? Erkenci Kuş 23. Bölüm Özeti

Star TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve Cumartesi akşamları saat 20:00’de yayınlanan Erkenci Kuş’un 23. bölümünde neler olacak? Erkenci Kuş 23. bölüm özeti yayınlandı. Bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? 

Başrollerinde sevilen oyuncular Demet Özdemir ve Can Yaman’ın bulunduğu Erkenci Kuş’un bu hafta ekrana gelecek olan bölümü izleyenleri ekran başına bağlayacak. 

Erkenci Kuş’un yeni bölümünde neler olacak? Sanem ve Can’ı bekleyen sürprizler neler? Erkenci Kuş 23. bölümde neler yaşanacak?

Erkenci Kuş 23. Bölüm Özeti

Can ile tekrar birlikte olan Sanem ilişkisini ailesine söyleyene kadar herkesten gizleyerek gizli yaşamak ister. Ama bu gizli aşk sandığı kadar kolay olmayacaktır. Bir yanda iş yerinde diğer yanda ise mahallede çıkan dedikodular Sanem’i zor durumda bırakır. Sanem ailesine bu konuda yalan söylemek durumunda kalır. Aylin ise bu yalanları fırsat bilerek harekete geçer ve hain planlarını devreye sokar.

Aylin’in bu planları Can ve Sanem arasında ki ilişkiyi yine bir çıkmazsa sokacak mı yoksa Aylin’in kötü planları başarısız mı olacak?

Erkenci Kuş 23. Bölümden Kareler

Erkenci Kuş yeni bölümleriyle Cumartesi akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen başarılı dizi Cumartesi akşamları saat 20:00’de Star TV ekranlarında.