Elimi Bırakma Oyuncuları ve Elimi Bırakma Konusu

TRT 1 ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan Elimi Bırakma oyuncuları ve Elimi Bırakma dizisi konusu, Elimi Bırakma fragman ve dizi hakkında bilgiler;

Elimi Bırakma Oyuncuları

Uzun zamandır Miras olarak bilinen ve tanıtımları yapılan TRT 1’in projesinin adı değişti ve Elimi Bırakma oldu. Dizinin kadrosunda ise değişiklikler oldu. Daha önceden erkek başrol olarak duyurulan Serkan Çayoğlu yerine Alp Navruz geldi. Elimi Bırakma oyuncuları netleşti dizinin başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor.

Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Yanardağ, Ebru Aykaç, Cemre Gümeli , Batuhan Ekşi, Seray Gözler, Burak Tamdoğan, Dolunay Soysert, Ertuğrul Postoğlu gibi bir çok başarılı oyuncular yer alıyor.

Elimi Bırakma Hakkında Bilgiler

Elimi Bırakma dizisinin yapımcılığını Üs Yapım yapıyor. Yaz aylarında yayınlanacak olan dizi dram olarak ekranlara gelecek ve yazın dram olarak gelecek tek dizi olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları’nın Sinan’ı ve Paramparça’nın Hazal’ının başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma dizisinin yönetmenlik koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Volkan Yazıcı ve Zeynep Nilifer Aydın yapıyor.

Elimi Bırakma Ne Zaman Başlıyor?

Tanıtımları TRT 1 ekranlarında ve sosyal medya hesaplarında dönen dizinin henüz başlama tarihi netlik kazanmadı. Dizinin tanıtım fragmanını yazının devamında bulabilirsiniz.

Elimi Bırakma Konusu

Elimi Bırakma dizisinin konusu hakkında yada hikaye hakkında henüz kanal ve yapım şirketi tarafından bir paylaşım yapılmadı. Elimi Bırakma dizisinin tanıtım fragmanında dizi “Hayat bazen kaybettiğin yerden başlar.” sloganıyla öne çıkıyor.

Elimi Bırakma Fragman

Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Erkek Oyuncu Kim?