Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Kadın Oyuncu Kim?

Televizyonlarda ekranda görmeyi özlediğiniz kadın oyuncu kim? Rol aldıkları dizilerden sonra ekranlara ara veren kadın oyuncular ve özlediğiniz kadın oyuncular kim yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Kadın Oyuncular Kimler?

1- Elçin Sangu

En son Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Defne Topal karakteri ile ekranlara gelen Elçin Sangu’nun yeni dizisiyle ne zaman ekranlara geleceği merak konusu. Geçtiğimiz aylarda Mutluluk Zamanı filmiyle beyaz perdede yer alan oyuncunun kısa zamanda yeni bir diziyle ekranlarda olması güzel olurdu.

Elçin Sangu
Elçin Sangu

2- Demet Özdemir

En son yer aldığı No:309 dizisinde Lale Yenilmez karakteriyle Fox Tv ekranlarında yer alan Demet Özdemir yeni sezona kadar ekranlarda yeni bir diziyle gelmeyecek. Yeni sezonda ise yeni bir diziyle ekranlara gelecek.

Demet Özdemir
Demet Özdemir

3- Ebru Özkan

Star TV’de ekranlara gelen ve geçtiğimiz yıl final yaparak ekranlara veda eden Paramparça dizisinde canlandırdığı Dilara karakteriyle büyük beğeni toplayan Ebru Özkan 1 yılı aşkın süredir ekranlarda yer almıyor.

Ebru Özkan
Ebru Özkan

4- Fahriye Evcen

Geçtiğimiz yıl Atv ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar dizisiyle ekranlara gelen Fahriye Evcen’in yakın zamanda yeni bir diziyle gelmesini en çok hayranları istiyor.

Fahriye Evcen
Fahriye Evcen

5- Hande Doğandemir

2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayatımın Aşkı dizisinde Serkan Çayoğlu ile başrolleri paylaşmıştı. Uzun zamandır yeni bir diziyle ekranlara gelmeyen Hande Doğandemir, Güneşi Beklerken dizisinde büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

Hande Doğandemir
Hande Doğandemir

6- Özge Gürel

En son geçtiğimiz aylarda yakın bir zamanda ekranlara gelen Dolunay dizisinde başrol olarak yer alan Özge Gürel, daha sonra da sevgilisi Serkan Çayoğlu’nun başrollerinde yer aldığı Börü dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Özge Gürel’in yakın zamanda yeni bir dizi ile ekranlara gelmesi en çok Kiraz Mevsimi ve Dolunay dizisi hayranlarını sevindirir.

Özge Gürel
Özge Gürel

Sizin ekranda görmeyi özlediğiniz kadın oyuncu kim peki? Yorumlarda bunu belirterek sevdiğiniz ekranda görmeyi özlediğiniz kadın oyuncu kim belirtebilirsiniz.