Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Erkek Oyuncu Kim?

Televizyon ekranlarında yer alan dizilerde evlerimize konuk olan oyuncular arasında ekranda görmeyi özlediğiniz erkek oyuncu kim? Rol aldıkları dizilerden sonra ekranlara bir süre ara veren erkek oyuncular ve özlediğiniz ekranda daha çok görmek istediğiniz erkek oyuncuları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Erkek Oyuncular Kimler?

1- Barış Arduç

Kiralık Aşk dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Barış Arduç’un canlandırdığı Ömer İplikçi karakteri çok sevilmiş büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına neden olmuştu. Barış Arduç’un yeni sezonda yeni bir dizi ile ekranlara gelmesi en çok hayranlarını sevindirecek.

Barış Arduç
Barış Arduç

2- Çağatay Ulusoy

İçerde dizisinde ki Sarp karakteri ile bir çok kesime hitap eden ve büyük kitleler tarafından sevilen Çağatay Ulusoy bu sıralar televizyon ekranlarında yer almasa Netflix platformu için yeni bir internet dizisi hazırlıyor. The Proctector dizisiyle kısa süre içinde Netflix’de yer alacak. Televizyonda ne zaman yeni bir diziyle dönecek bekleyip göreceğiz.

Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy

3- Can Yaman

En son Dolunay dizisinde yer alan Can Yaman, Ferit Aslan karakteri ile sadece Türkiye’den hayran kitlesine değil, İtalya başta olmak üzere bir çok kişi tarafından sevildi. Can Yaman’ın hayranlarına sevindirecek bir haberimiz var yaz aylarında ekranlara gelecek olan Erkenci Kuş dizisiyle ekranlara dönecek. Can Yaman’a Erkenci Kuş dizisinde Demet Özdemir eşlik edecek.

Can Yaman
Can Yaman

4- Serkan Çayoğlu

Star TV’de geçtiğimiz aylarda son bulan mini dizi Börü’de yer alan Serkan Çayoğlu’da fazla ara vermeden ekranlara geri dönecek. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Miras dizisinde başrol olarak yer alacak. Serkan Çayoğlu’nun partnerinin Fulya Zenginer olması konuşuluyor.

Serkan Çayoğlu
Serkan Çayoğlu

5- Burak Özçivit

Star Tv ekranlarında Kara Sevda dizisinde yer Burak Özçivit bu aralar beyazperde de sevenleri buluşuyor. Burak Özçivit’in yeni sezonda bir dizi antlaşması henüz bulunmuyor.

Burak Özçivit
Burak Özçivit

6- Furkan Palalı

No:309 dizisinde Onur Sarıhan karakteri ile başarı yakalayan ve ardından yine Fox Tv ekranlarında yer alan Bir Mucize Olsun dizisi aynı başarıyı yakalayamayan ve 3 bölümde ekranlara veda eden dizisinin ardından Furkan Palalı’nın güzel bir proje ile ekranlara dönmesi güzel olurdu.

Furkan Palalı
Furkan Palalı

7- Kerem Bursin

2017 yılında ATV’de yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi ile en son ekranlara gelen Kerem Bürsin’in bu aralar vizyonda Can Feda filmi var.

Kerem Bursin
Kerem Bursin

8- Yusuf Çim

Çilek Kokusu, Hanım Köylü, Ezra, İçimdeki Fırtına, Seven Ne Yapmaz dizileriyle ekranlara gelen Yusuf Çim en son Miras dizisiyle ekranlara geldi. Miras dizisinin yetersiz reyting alması nedeniyle 4. bölümde final yaptı.

Yusuf Çim
Yusuf Çim

Sizin ekranda görmeyi özlediğiniz erkek oyuncu kim? Yorumlarda ekranlarda görmeyi özlediğiniz erkek oyuncuyu ve en sevdiğiniz dizilerini belirtebilirsiniz. Ekranda Görmeyi Özlediğiniz Kadın Oyuncu Kim? yazımızdan da sevdiğiniz kadın oyunculara oy verebilirsiniz.