Darısı Başımıza Ne Zaman Başlıyor?

Yaz aylarında Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Darısı Başımıza ne zaman başlayacak? Darısı Başımıza yayın tarihi belli oldu.

Show TV’de ekranlara gelecek olan Darısı Başımıza dizisinin yayın günü belli oldu. Gold Film’in yapımcılığını yaptığını, senaryosunu ise Deniz Dargı’nın kaleme aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda Barış Yöş oturuyor.

Darısı Başımıza dizisinin oyuncu kadrosunda Elif Doğan, Ozan Dolunay, Devrim Yakut, Sevinç Erbulak, Dilek Çelebi, Ulvi Alacakaptan, Yüksel Ünal, Burak Can, İlay Erkök, Gizem Ergün, Eda Başlamışlı, Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve bolca kahkaha” sloganıyla ekranlara çıkacak olan Darısı Başımıza; fedakar bir anne olan Zerrin’in hayattan tek beklentisi olan çocuklarının mutlu yuvalar kurduklarını görebilmektedir. Zerrin yakın zamanda çocuklarının mürüvvetini görmeyi beklemezken, kızı Öykü’nün evleneceği haberini vermesi ile birlikte dünyalar onun olmuştur.

Darısı Başımıza Ne Zaman Başlayacak?

Show TV’de ekranlara gelecek olan Darısı Başımıza’nın yayın günü olarak Çarşamba seçildi. Darısı Başımıza’nın ilk bölümü 4 Temmuz Çarşamba akşamı ekranlara gelecek.

Darısı Başımıza dizisinin ilk bölümünü izleyecek misiniz ?

Darısı Başımıza Ne Zaman Başlayacak?
Darısı Başımıza Ne Zaman Başlayacak?