Çocuklar Duymasın Yeni Bölümler Ne Zaman?

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon yeniden ekrana gelmeye başlayan Çocuklar Duymasın yeni bölümler ne zaman ekranlara gelecek?

Ekran hayatına 2002 yılında başlayarak merhaba diyen Çocuklar Duymasın bu zamana kadar bir çok kanalda ekranlara geldi. Bir çok kez final yapan dizi yapım şirketinin dizi ekibini tekrar tekrar toplamasıyla farklı aralıklarla bir çok kez yeninden çekilerek ekranlara gelmeye devam etti.

Geçtiğimiz sezonlarda tekrar Kanal D ekranlarında başlayan Çocuklar Duymasın sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümler Ne Zaman Başlayacak?

Sezon dizilerinden tanıtımı erken yayınlanan diziler arasında bulunan Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon yayınlanma tarihide belli oldu. Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon tanıtımında diziye yeni gelen karakterler olduğu fragmandan ortaya çıkıyor. Çocuklar Duymasın yeni sezon tanıtımında en çok dikkat çeken ise Havuç’un evlenmesi olayı.

Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümleri de eskisi gibi Pazar akşamları yayınlanmayacak. Çocuklar Duymasın yeni sezonda Çarşamba akşamları ekranlara gelecek. Sezona diğer dizilerden erken başlayacak olan Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümü 15 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00’de Kanal D’de olacak.

Çocuklar Duymasın Yeni Sezon Fragmanı

Havuç karakterinin eşinin Karadenizli olması ise dikkat çeken diğer bir ayrıntı. Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon tanıtımından anlaşıldığı üzere Meltem’in bu evliliğe karşı olması ve Haluk’un ise oğlunun evlenmesinden yana olduğu görülüyor.

Çocuklar Duymasın’a Havuç’un eşi olarak gelen karakteri Youtuber Buse Sinem İren canlandıracak. Youtube’da videoları olan ayrıca tiyatro ve stand up gösterileri de vardır. 

Buse Sinem İren Kimdir? 

20 Mart 2015 tarihinde Kim Milyoner Olmak İster programına katıldı. Komedi ağırlıklı olarak işler yapan Buse Sinem İren’in sosyal medya da bir çok projesi olan Buse Sinem İren BKM Mutfak da açık mikrofon isimli bir oyunu vardır. Açık Büfe isimli Youtube kanalında ve kendi kişisel youtube kanalında da komedi ağırlıklı videolar yayınlamaktadır.

Buse Sinem İren, Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezundur. Buse Sinem İren’in youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümlerini beklerken farklı bir dizi izlemek isterseniz Show Tv ekranlarında yaz aylarında yayınlanmaya başlayan Meleklerin Aşkı dizisini izleyebilirsiniz. Dizi hakkında detaylı bilgi için Meleklerin Aşkı Konusu ve Dizi Oyuncuları yazımızdan detaylarını öğrenebilirsiniz.