Barış Arduç ve Gupse Özay Ayrıldı mı?

Deliha filminden beri birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay ayrıldı mı? Yaklaşık 4 senedir birlikte olan ünlü çift Barış Arduç ve Gupse Özay’ın ilişkilerini bitirdikleri magazin programında iddia edildi.

Star Tv ekranlarında yayınlanan magazin programı Duymayan Kalmasın’da yer alan habere göre Kiralık Aşk dizisi bittikten sonra ekranlarda yeni bir proje ile henüz gelmeyen yeni sezonda ekranlara dönecek olan Barış Arduç kendini dövüş sporlarına verdi.

Barış Arduç ve Gupse Özay Ayrıldı mı?

Tayland’da bulunan Barış Arduç 1 aydır orada, Gupse Özay ise İstanbul’da kaldı. Gupse Özay’ın bu boşlukta sevgilisi Barış Arduç’un yanına gitmemesi sevgilisini yalnız bırakması ayrılık dedikodularını beraberinde getirdi.

Barış Arduç ve Gupse Özay, Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrollerinde yer aldığı Deliha filminde tanışmış ve aşk yaşamaya başlamıştı. Barış Arduç’un yaz aylarında yeni bir sinema filminde yer alması ve yeni sezonda ise yeni bir sinema filmiyle tekrar ekranlara gelecek.

Barış Arduç’un yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizisi için seçilecek olan kadın başrol oyuncuyu seçerken Barış Arduç’un başrol oyuncu seçiminde cast çalışmasına dahil olacağı da gelen magazin haberleri arasında yer alıyor.

Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı Kiralık Aşk’ın da içinde yer aldığı Türk Televizyonlarında Efsane Olmuş Dizi Aşkları listesine bakarak efsane olmuş dizi aşkları listesine göz atabilirsiniz.

Barış Arduç ve Gupse Özay Ayrıldı mı ?
Barış Arduç ve Gupse Özay Ayrıldı mı ?