Ağlama Anne Konusu ve Ağlama Anne Oyuncuları

Atv ekranlarında başlayacak olan Ağlama Anne konusu ve Ağlama Anne oyuncuları hakkında aradığınız bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

ATV ekranlarında bu sezon yayınlanacak olan Ağlama Anne dizisinin yapımcılığını Süreç Film yapıyor.

Ağlama Anne Hakkında Bilgiler

Ağlama Anne dizisinin yönetmenliğini Feride Kaytan yaparken, dizinin genel koordinatörlüğünü Akın Topuz yapıyor. Ağlama Anne dizisinin senaryosunu ise Serdar Oğuz kaleme alıyor.

Ağlama Anne Oyuncuları

Ağlama anne dizisinin başrollerinde Özlem Yılmaz, Birce Akalay, Cansel Elçin yer alırken dizinin oyuncu kadrosunda Selim Bayraktar, Sezin Akbaşoğulları, Ekin Mert Daymaz, Turgay Kantürk, Aslıhan Malbora, Hüseyin Soysalan, Ali Ersan Çebişli gibi başarılı isimler yer alıyor.

Ağlama Anne Konusu

Lise döneminde hamile kalan Alev daha sonrasında bunun acısını yıllarca çekecektir. Alev hamile kalmasının ardından o çocuğu doğurmak istemeyecek ve çevresinde ki insanların bu olayı duyması ile Alev’in yaşadıkları neticesinde Alev ve Adnan’ın kızı Zeynep garip bir durumun içinde büyüyecek.

Zeynep annesini Alev olarak değil de teyzesi Damla’yı annesi olarak büyüyecek ve Damla, Zeynep’e annelik yapacak. Ekin Mert Daymaz’ın canlandırdığı Mert karakteri ile Zeynep arasında ise bir aşk yaşanacak. Alev’in yıllar sonra kızının karşısına geçip annesi olduğunu söylemek istemesi ve psikolojik sorunları olan ve tedavi görmekte olan Alev karakterini Birce Akalay canlandıracak.

Damla karakterine ise Özlem Yılmaz canlandırırken, Adnan karakterini ise Cansel Elçin canlandıracak.

Ağlama Anne Konusu
Ağlama Anne Konusu

Ağlama Anne dizisinin tanıtım fragmanı ve 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi Pazar akşamları ekranlara gelecek. Pazar akşamı ekranlara gelecek olan Ağlama Anne dizisinin ne kadar reyting alacağı şimdiden merak konusu. 

Ağlama Anne ilk bölümüyle 7 Ekim Pazar akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek. 

Elimi Bırakma Oyuncuları ve Elimi Bırakma Konusu

Ağlama Anne Fragman

Ağlama Anne 1. Bölüm Fragmanı