29 Haziran’da Vizyona Girecek Filmler

Her hafta Cuma günü sinemalara yeni giren filmleri güncel olarak bulabilirsiniz. 29 Haziran’da Vizyona Girecek filmler ; 29 Haziran’da vizyona girecek olan 10 film var.

Vizyona girecek olan filmlerden üçü Türk yapımı diğerleri yabancı yapımlar. 29 Haziran’da vizyona girecek olan filmlerde animasyon, korku, aksiyon, komedi ve hint filmleri öne çıkıyor.

29 Haziran’da Vizyona Girecek Filmler Neler?

1- Kaçış Planı 2: Hades (Escape Plan 2: Hades)

Amerikan yapımı film aksiyon yapımlar arasında öne çıkıyor. Filmin başrollerinde Sylvester Stallona, 50 Cent, Jaime King, Dave Bautista, Jesse Metcalfe yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Steven C. Miller otururken, senaryosunu ise Milles Chapman kaleme almış. Escape Plan 2: Hades imdb sitesi üzerinde düşük bir puana sahip.

Kaçıp Planı 2 - Doğmamış - Yakalandın
Kaçıp Planı 2 – Doğmamış – Yakalandın

2- Yakalandın! (Tag)

Amerika yapımı bir diğer film olan Yakalandın ise bu hafta vizyona giren Amerikan yapımı komedi filmi olarak dikkat çekiyor. Filmin başrollerinde New Girl dizisinden tanıdığımız Jake Johnson yer alırken ayrıca filmin kadrosunda Ed Helms, Annabelle Wallis, Jeremy Renner, Jon Hamm yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Jeff Tomsic yer alırken, senaryosunu da Rob McKittrick, Mark Steilen kaleme aldı.

Yakalandın Film Konusu ; 5 yakın arkadaş artık alışkanlık haline ve gelenek haline getirdikleri bir oyun vardır. Her sene Mayıs ayında bu 5 koca adam için ebelemece oyun zamanı bu kez aralarında ki en iyi oyuncu olan Jerry’nin düğün zamanına denk gelmiştir. Hiçbir seneyi eve olarak kapatmamayı adet haline getiren Jerry evlendikten sonra artık bu oyuna katılamayacağını açıklayınca diğer arkadaşları onun son oyunun da yenilgisiz bir şekilde ayrılmaması için her şeyi denemeye karar verir. Jerry de bu mücadele için hazırdır.

3- Doğmamış (Still/Born)

Gerilim ve korku filmi severler için Kanada yapımı Doğmamış filminin oyuncu kadrosunda Jesse Moss, Christie Burke, Jenn Griffin, Rebecca Olson ve Sheila McCarthy yer alıyor. Doğmamış filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Brandon Christensen yapıyor.

Doğmamış Film Konusu ; İkiz bebek doğuran Mary’nin bekbeklerinden sadece biri hayatta kalmıştır. Doğumdan önce arkadaşları ve eşiyle mutlu bir hayatı olan Mary doğumda kaybettiği çocuğunun acısıyla kendini giderek derinleşen bir bunalımın içinde bulur. Diğer çocuğunu da kaybedeceği korkusu ve yeni doğan bebeklere musallat olduğuna inanılan bir şeytandan haberdar olması ve gerçekte var olmayan şeyleri görmeye başlamasıyla bu durum çıkılmaz bir hal alır.

29 Haziran'da Vizyona Girecek Filmler
29 Haziran’da Vizyona Girecek Filmler

4- Sessiz Ol

Vizyona giren Türk yapımı filmlerden olan Sessiz Ol gerilim ve korku türünde vizyona girecek olan filmler arasında. Sessiz Ol filminin oyuncu kadrosunda Şengül Kaya, Akın Ayvaz, Cansel Aydos, Özgür Esat Şentürk ve Tolga Polat yer alıyor. Sessiz Ol filminin yönetmenliğini Samet Çakırtaş yaparken senaristliğini ise Serkan Ertem yaptı.

Sessiz Ol Film Konusu ; Sevgili olan Murat ve Aslı nasıl geldiklerini hiç hatırlamadıkları bir odada elleri bağlı bir şekilde uyanırlar. Oda da onlardan başka bir çocuk ve baygın bir şekilde bir genç vardır. Evden kaçabilmek için yaptıkları ev sahibi Suzan’ın kötü sürprizi sonucunda boşa çıkar. Korkunç bir gece geçiren Murat ve Aslı hayatta kalabilmek için var güçleri ile mücadele ederken, evdeki asıl kurbanın kim olduğu belli değildir.

5- Araf 2

29 Haziran’da Vizyona Girecek Filmler arasında yer alan bir diğer Türk filmi Araf 2, filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Biray Dalkıran yapıyor. Araf 2 adından da anlaşılacağı gibi bir korku filmi.

6- Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu (The Extraordinary Journey of the Fakir)

Macera ve komedi alanında yapılan Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu filminin oyuncu kadrosunda Dhanush, Berenice Bejo, Erin Moriarty, Gerard Jugnot ve Barkhad Abdi yer alıyor. Ken Scott’ın yönetmenlik koltuğunda senaristliğini ise Jon Goldman, Luc Bossi yaptı.

7- Karavan (The Leisure Seeker)

Dram, Komedi ve Macera alanında olan Karavan filminde Donald Sutherland, Helen Mirren, Janel Moloney, Kirsty Mitchell ve Robert Pralgo’nun yer aldığı filmin yönetmenlik koltuğunda Paolo Virzi yer alıyor. Filmin senaristliğini ise büyük bir ekip yapıyor; Paolo Virzì, Stephen Amidon, Francesca Archibugi, Francesco Piccolo senaryoyu yazan isimler.

29 haziran'da vizyona girecek filmler
29 haziran’da vizyona girecek filmler

8- Sevimli Emojiler 2 (The Mojicons 2)

Bu hafta vizyona girek tek animasyon film olan Sevimli Emojiler 2 filminin yönetmenliğini Alexander Romanetz yapıyor. Rusya yapımı olan filmin süresi ise 80 dakika.

9- Sicario: Day of the Soldado

Aksiyon filmi olarak vizyona giren Sicario filminin yönetmenlik koltuğunda Stefano Sollima otururken filmin oyuncu kadrosunda ise Benicio Del Toro, Catherine Keener, Josh Brolin, Isabela Moner ve Matthew Modine yer alıyor.

10- T.İ.M

Vizyona girecek olan son film ise T.İ.M, Türk yapımı film Aksiyon-Dram türünde vizyonda olacak. Filmin kadrosunda ise Serdar Atacan, Barış Can Sağır, Hatice Kalit, Adem Muriç ve Emre Uzun yer alacak.

Türk Televizyonlarında Efsane Olmuş Dizi Aşkları